O mne

Monika Blumelová

K výrobe kozmetiky som sa dostala náhodou. Nie som typ, ktorý má rád ručné práce a vie sa vyhrať s dizajnom produktov, skôr mám rada jednoduchosť, ale veľmi ma baví ich vymýšľať a rada vidím plody svojej práce. A tak sa zrodil tento nápad.

Aj v strave aj v kozmetike veľmi dbám na prírodné suroviny a ich kvalitu. Často používam bio ingrediencie. Snažím sa, aby produkty boli jednoducho estetické a voňavé. Vyrábam ich ručne a mojou preferenciou je aj ekologickosť výroby, prevádzky a (ne)balenia. 

Vývojom rôznych výrobkov sa zaoberám už 7 rokov počas materskej dovolenky. Prioritou je vždy funkčnosť. To znamená, aby hydratačný krém naozaj hydratoval, aby vlasy po šampóne a kondicionéri boli naozaj krásne, aby deodorant fungoval atď. Tuhé produkty sú navrhnuté a upravené tak, aby sa ľahko používali.

Okrem tohto "dieťaťa" mám ešte dvoch chlapcov, ktorých samozrejme mydlím mojími mydlami a skúšala som na nich už kadečo. 🙂 Ale musím povedať, že počas experimentovania s kozmetikou sa zo mňa stala minimalistka. Preto Vám v mojom eshope predstavujem základné tuhé produkty, ktoré naozaj stojí za to vyskúšať, aj keď ste alebo nie ste zero waste prívrženec. Sortiment budem postupne rozširovať.

Ďakujem za Vašu pozornosť a podporu!